GRAFEN!

2024-06-02
Zdrowa żywność - porównaj ceny

Raport brytyjskiego laboratorium odkrywa grafen w szczepionkach Covid-19

Raport brytyjskiego laboratorium odkrywa grafen w szczepionkach Covid-19. Naukowcy uważają, że szczepieni przenoszą go na nieszczepionych.

Szczepionki Covid-19 zostały zbadane w Wielkiej Brytanii i raport laboratoryjny potwierdza, że zawierają one nanomateriały grafenowe, które mogą przenikać przez naturalne bariery organizmu i uszkadzać centralny układ nerwowy, oraz tlenek grafenu, który może uszkadzać organy wewnętrzne, niszczyć zdrowie krwi, wywoływać raka i powodować zmiany w funkcji genów wśród wielu innych złych skutków.

Niestety, dalsze analizy przeprowadzone przez dr Phillipe'a van Welbergena wykazały, że grafen jest przenoszony z osób zaszczepionych na nieszczepione, niszcząc czerwone krwinki i powodując niebezpieczne skrzepy krwi. Po własnych doświadczeniach z pacjentami, którzy doznali widocznych obrażeń po szczepionkach i niepożądanych reakcji, brytyjski lekarz medycyny zgłosił się w grudniu 2021 r., oferując pomoc w dochodzeniu mającym na celu ustalenie, czy wyniki odkryte przez dr Noack i Campra mogą być powtórzone w Wielkiej Brytanii, a także zbadanie fiolek do iniekcji COVID-19 pod kątem wykrycia toksyn lub nieoczekiwanej zawartości.

Lekarka przechwyciła fiolkę z zastrzykami z lodówki znajdującej się w gabinecie, w którym pracuje, i przekazała ją niezależnemu śledczemu pomagającemu w badaniu spraw związanych z urazem doznanym w wyniku zastrzyków podanych w ramach akcji. Od tego czasu uzyskano kolejne fiolki, które obejmują trzech głównych producentów w Wielkiej Brytanii: Pfizer, Moderna i AstraZeneca. Zawartość fiolek z zastrzykami została poddana badaniom sądowym, a raport laboratoryjny został teraz oficjalnie opublikowany.

Tutaj przeczytasz pełną analizę! Warto! Link https://www.medycynadziei.pl/raport-brytyjskiego-laboratorium-odkrywa-grafen-w-szczepionkach-covid-19/

Dział Wirus Z to największy zbiór w sieci materiałów na temat przetrwania! Znajdziesz tutaj ponad 1000 stron w formie PDF, które przygotują cię jak przetrwać trudne czasy, jak magazynować żywność, jak filtrować wodę, jak złożyć plecak ewakuacyjny! Oprócz szkoły przetrwania znajdziesz tutaj materiały dotyczące Wirusa Z (Ludzka wścieklizna) Ponad 50 różnych wywiadów i filmów fabularnych, które nauczą cię jak się zachować, gdy zawyją syreny. Zostań Patronem by mieć pełny dostęp do wszystkich działów na stronie! Link https://www.mistrzfoliarstwa.pl/user-registration/