YHWH(DNA)

Nawet nie zdajecie sobie sprawy, że jesteście chronieni mocą, której jeszcze nie pojmujemy. Wystarczy zobaczyć co zrobiono światu i jak zapędzono ludzi do zagrody możesz nie wierzyć w Boga (Stwórcę), Ale jeśli zaczniesz analizować, dlaczego większość świata przyjęła preparaty genetyczne szybko zrozumiesz, że jest nad tobą ochrona. Posłuchaliście wewnętrznego głosu, który mówił, żeby tego nie brać! Każdy ma prawo wierzyć w co tylko chce moją drogą i prawdą jest Jezus Chrystus uważam, że jest Stwórcą wszystkiego i jest jedynym, który jest po naszej stronie w tej walce! Która dopiero nadchodzi. Boży podpis w kodzie DNA 10-5-6-5 Nie pozwól go sobie zmienić bo oni niedługo zaczną znowu!

Metoda CRISPR/Cas9 pozwala na wprowadzenie w ściśle określonych miejscach DNA dwuniciowych pęknięć. Choć komórka jest w stanie połączyć ze sobą takie pęknięte fragmenty DNA, to jednak proces ten jest niedoskonały i prowadzi do licznych zmian w DNA i w konsekwencji do wyłączenia obecnego w tym miejscu genu. Tzw. "genetyczne nożyczki" będące podstawą nowych rozwiązań terapeutycznych w leczeniu chorób genetycznych mogę powodować nieoczekiwane mutacje, przekazywane kolejnym pokoleniom - podało pismo "Nature Communications".
CRISPR-Cas9 może wywoływać dziedziczne zmiany w genomie
Jak wykazały nowe badania naukowców z uniwersytetu w Uppsali (Szwecja), metoda CRISPR-Cas9 może powodować nieprzewidziane zmiany w DNA, które mogą być dziedziczone przez następne pokolenie. Dlatego autorzy zalecają ostrożność i skrupulatną walidację przed użyciem CRISPR-Cas9 do celów medycznych.
- W tym projekcie badaliśmy wpływ CRISPR-Cas9 na danio pręgowanego, małą rybkę akwariową. Ponieważ cząsteczki DNA i ich mechanizmy są podobne u wszystkich zwierząt, uważamy, że wyniki powinny być podobne u ludzi - zaznaczył Adam Ameur, profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie w Uppsali i Laboratorium Nauki dla Życia (SciLifeLab).
Badając genomy ponad 1000 danio pręgowanych z dwóch pokoleń, naukowcy odkryli nieoczekiwane mutacje różnych typów. W niektórych przypadkach fragmenty DNA, które uległy zmianom, były większe niż oczekiwano, w innych - mutacje wystąpiły w niewłaściwym miejscu genomu. Nieprzewidziane mutacje wykryto w pierwszym pokoleniu danio pręgowanego, ale także u jego potomstwa. Polecam zobaczyć film Looper Pętla czasu 2012 i serial Łasuch 2021 (Netflix).