Oczyszczanie organizmu

2023-12-25

Każdy z nas chciałby mieć szczupłą sylwetkę, niestety często siedzący tryb życia, czy brak czasu na odpowiednie odżywianie i brak ruchu powodują, że nasza oponka staje się coraz większa.
Niestety, z wiekiem coraz trudniej zadbać o nasz organizm.Możemy sobie jednak trochę pomóc. Poniżej przedstawię wam suplementy diety, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy!

Na pierwszy ogień idzie Hai Matcha. Jest to istna petarda składająca się z aż 23 składników!
Znajdziemy w niej sproszkowaną zieloną herbatę, ekstrakt owocu grejpfruta, ekstrakt nasion ostropestu plamistego, ekstrakt z liści zielonej herbaty, spirulinę, mieszanki enzymów trawiennych. W jej skład wchodzą też dobre ilości witamin i minerałów.Herbata ma bardzo przyjemny smak, a to ważne w codziennym piciu.Link https://track.easyprofits.com/14de661c6?geo=1

Kolejnym genialnym i naturalnym produktem są krople wprowadzające w stan ketozy Keto Core, czyli twój organizm zacznie czerpać energię z tłuszczu zgromadzonego w twoim ciele!
Skład kropli: ostrokrzew paragwajski, kłącze imbiru, liście mięty, korzeń lubczyku, ziele i korzeń mniszka lekarskiego, ziele fiołka trójbarwnego, liście szałwii lekarskiej.Link https://track.easyprofits.com/14de654b7?geo=1

Więc jak widzicie sami, mamy tutaj naturalne produkty, które pomagają na wiele innych rzeczy np. wzmacniają odporność i pomagają oczyścić organizm z toksyn!Oczyszczanie organizmu nie musi być trudne, może być to połączone z naszymi codziennymi rytuałami. 

Uwielbiam poranną kawę, mam wtedy chwilę ciszy, by zacząć nowy dzień, temu najlepiej wybrać do naszego pakietu na odchudzanie Easy Black Latte, ponieważ zawiera w sobie olej MCT i węgiel aktywny (Sam węgiel działa w jelitach jak odkurzacz, łącząc ze sobą metale ciężkie, niechciane bakterie i poprawia pracę jelit. A żeby chudnąć, nasze jelita muszą być sprawne na 100%).Link https://track.easyprofits.com/14de653f4?geo=1

Błonnik  to substancja stworzona przez naturę. Skutecznie oczyszcza organizm z toksyn, poprzez usprawnienie funkcjonowania organów odpowiedzialnych za usuwanie szkodliwych składników. Innymi słowy odblokowuje naturalne zdolności organizmu, wspiera go w codziennej ciężkiej pracy. Link https://nplink.net/0mpcd2hb

Pamiętajcie że suplementy diety to jedynie pomoc ważna jest zmiana stylu życia!
Zwiększ ruch, zacznij od spacerów. Już spacer 30 minut dziennie potrafi pomóc w redukcji tkanki tłuszczowej. Osobiście spaceruję po 8 km dziennie!
Zmień sposób odżywiania, pij więcej wody. Bardzo dobrym połączeniem jest woda z cytryną i miętą. Jest to najlepszy izotonik dla nawodnienia komórek w naszym organizmie.
Przestań spożywać cukry proste. Chodzi tutaj o produkty wysokoprzetworzone, białe pieczywo, biały cukier, napoje słodzone, pizza, chipsy itd…!
Wybieraj produkty pełnoziarniste.
Warzywa i owoce dostarczą nam odpowiednią ilość błonnika dla naszych jelit, by utrzymać dobrą florę bakteryjną (Pamiętaj jelita to taki drugi mózg w naszym ciele. Zadbaj, by był dobrze odżywiony)
Zacznij od małych kroków, bo chudnięcie to nie sprint! To maraton. Rób wszystko powoli, by dać swojemu organizmowi czas na adaptację i zminimalizować ryzyko kontuzji.

#reklama