Oczyszczanie organizmu!

2024-01-16
Witaminy i minerały na Ceneo.pl

Jak zadbać o swoje zdrowie w sposób całkowicie naturalny? Istnieje wiele produktów, które mogą nam pomóc wyleczyć się z choroby, czy też naprawić organy, które poprzez nasz styl życia uległy zniszczeniu. Poniżej przedstawię wam produkty, które uważam, że mogą pomóc! 

Mikstura na oczyszczenie tętnic i odporność! 2 litry wody, 6 cytryn BIO, korzeń imbiru BIO, 6 ząbków czosnku, 2 łyżki miodu. 

Przygotowanie na początek należy sparzyć cytryny, używając do tego wrzącej wody. Dzięki temu pozbędziemy się woskowej powłoki z owoców. Następnie owoce kroimy na cienkie plastry i wrzucamy do trzylitrowego słoika, ewentualnie do trzech litrowych słoików. Potem obieramy czosnek i imbir, wrzucamy do kielicha blendera i miksujemy. Gotujemy w garnku dwa litry wody i odstawiamy do ostygnięcia. Gdy woda osiągnie temperaturę 60 stopni Celsjusza, dodajemy do niej imbir, czosnek i miód, a potem dokładnie mieszamy ze sobą wszystkie składniki. Mieszaninę wlewamy do słoika z cytryną, szczelnie zakręcamy pojemnik i zostawiamy na dwa tygodnie. Po upływie tego czasu nasz eliksir będzie gotowy do spożycia lub możemy pić miksturę bez fermentacji. Miksturę przechowujemy w lodówce, a przed wypiciem lekko ogrzewamy, np. w wodnej kąpieli. Kurację oczyszczającą stosujemy przez trzy tygodnie, robimy tydzień przerwy, a potem kontynuujemy przez następne cztery tygodnie. Pierwsze efekty powinniśmy zauważyć po 10-14 dniach. Osobiście piję po 50 ml dziennie.

Dodaję do tej mikstury pyłek pszczeli (Kwiatowy), mieszankę złotego mleka składającą się z kurkumy, pieprzu czarnego, imbiru, kardamonu, cynamonu. Cały produkt wzbogacam wit D3 (Krople) wit K2 (Krople) selen (Krople). To jest moja magiczna mikstura na okres jesienno zimowy!

Wszystkie potrzebne produkty znajdziesz tutaj  https://www.ceneo.pl/#cid=47060&crid=661829&pid=27610

Osobiście ozonuję żywność owoce,warzywa,mięso,wodę i pomieszczenia.  https://www.ceneo.pl/Ozonatory;szukaj-ozonatory#crid=664728&pid=27610

Ozonowanie żywności ma bardzo silne właściwości utleniające. Niszczy zewnętrzne struktury komórkowe, dzięki czemu z powodzeniem unieszkodliwia różnego rodzaju mikroorganizmy: bakterie, wirusy, czy grzyby.Do szczepów szczególnie wrażliwych na działanie ozonu należą między innymi:bakterie Gram-dodatnie (Listeria monocytogenes, Staphylococcus aureus, Enterococcus faecalis),bakterie Gram-ujemne (m.in. Yersinia enterocolitica, Pseudomonas aeruqinosa, Salmonella typhimurium, Escherichia coli),drożdże (m.in. Candida parapsilosis, Candida tropicalis),spory, czyli zarodniki (m.in. Bacillus cereus),wirusy różnego typu.

Ozonowanie wody "Biologiczną" zaletą ozonowania wody jest spalenie bakterii, wirusów, grzybów i innych mikroorganizmów – ich dezaktywacja. Ozon jest przecież gazem biobójczym. Rozpuszczając się w wodzie nie tylko uwalnia ją od chorobotwórczych zarazków, ale zmienia ją w tani dezynfektant do dalszego zastosowania.

Oprócz opisanych własności bakterio- i wirusobójczych, ozon utlenia rozpuszczone w wodzie żelazo i mangan. Odbarwia i polepsza smak oraz zapach wody. Utlenia związki organiczne oraz zwiększa mikroflotację tych związków rozpuszczonych lub zawieszonych w wodzie. Ozon utlenia również rozpuszczone związki nieorganiczne: cyjanki, siarczki i azotany.

Ozonowanie powietrza celem ozonowania pomieszczeń jest dezynfekcja, tzn. zabicie bakterii, wirusów i grzybów oraz dezodoryzacja czyli usunięcie niepożądanych zapachów.Ozonowanie pomieszczeń polega na dostarczeniu gazowego ozonu i wymieszaniu go z powietrzem zawartym w pomieszczeniu, które chcemy ozonować.Najczęściej stosowanymi do tego celu są ozonatory przedmuchowe czyli wytwarzające ozon z tlenu zawartego w powietrzu.

UWAGA!Zanim zaczniesz ozonować zapoznaj się z instrukcją obsługi i dowiedz się jak robić to poprawnie!Moje wpisy są jedynie informacją co sam stosuję natomiast każdy człowiek jest odpowiedzialny sam za siebie.

#reklama